Klára Zemanová

Od mládí pracuji s dětmi a mládeží (vedu kroužky - dramaťák, výtvarka, zpívání, pořádám příměstské tábory, výlety, programy pro děti školní i školkové, 2 roky jsme pracovala v lesních školkách, pořádám turnaje, podílím se na pořádání mnoha akcí nejen pro děti v Jenštejně - rozsvěcení stromku, Trpaslíkův den, Jenštejnské slavnosti, Loučení s prázdninami, příměstské tábory, výlety, návštěvy galerií, ...).

Jsem spoluzakladatelka mezinárodního festivalu her Deskohraní a Klubu deskových her Paluba, zaměřuji se na deskové hry pro menší děti a vedu e-shop nejen s hrami.

Vystudovala jsem teoretickou matematiku na MFF UK, která už není jen o číslech, ale dává lidem křídla, aby létali ve světech vyšších dimenzí a nekonečnech.

Mám ráda divadlo (víc než 10 let jsem hrála v poloprofesionálním divadle Orfeus), výtvarno, hudbu (moji rodiče i sestra jsou profesionální muzikanti), přírodu, legraci a vše co není uniformní, ale kreativní. Snažím se u dětí rozvíjet jejich přirozenou fantazii a kreativitu i naučit je vnímat pozitivně svět okolo sebe všemi smysly.

Mám 3 děti.

Od roku 2014 zpívíme ve sboru Camerata Praha a od roku 2016 zpívám ve SHOktetu

Fotky z akcí.

Provozuji také Obchod s hrami - Obchod.hrejsi.cz je hravý obchod nejen s deskovými hrami. Navíc vás jistě potěší i příjemné ceny. Kromě dobírek (pošta, DPD) lze hry také vyzvednout v Jenštejně nebo na více jak 300 výdejních místech Uloženky, DPD Parcel shop a Poštomatů InTime po celé ČR i SR.

Kontakty:

  • telefon: 777552729 (Klára Zemanová)
  • e-mail: klara@hrejsi.cz

.

Tábory

Zajímavé odkazy:

©2014 - Klára Zemanová